2 Niedziela zwykła – 20 stycznia 2019 r.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek, 21 I ? Obrzeżna 1, 1A i 1B oraz Cybernetyki 7G

wtorek, 22 I ? Cybernetyki 3, 3A, 3B i 3C i Cybernetyki 13 oraz Obrzeżna 3,

Obrzeżna 5A, 5B, 5C, 5D, 5E i 5F

środa, 23 I ? Cybernetyki 2C, 2E, 2D, Cybernetyki 4 i 4A, Obrzeżna 7A

czwartek, 24 I ? Cybernetyki 7C, 7D, 7E i 7F

piątek, 25 I ? Kłobucka 8, 8A, Złoty Potok 1, Jurajska 3, 3A i 4

sobota, 26 I ? Kłobucka 8B, 8C i 8D

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.30. Aby przyjąć kapłana prosimy na drzwiach mieszkania wywiesić karteczkę informującą, że zapraszamy księdza do swojego mieszkania. Okolicznościową zawieszkę na klamkę o przyjęciu wizyty duszpasterskiej można wziąć z kościoła, która jest wyłożona na stoliku za ławkami. Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Planowany porządek wizyty duszpasterskiej do końca stycznia wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy na modlitwę koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji wizyty duszpasterskiej w piątki o godz. 18.45.

Spotkanie opłatkowe wszystkich służb liturgicznych w czwartek – 24 stycznia po Eucharystii o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła. W czasie Eucharystii o 19.00 odbędzie się przyjęcie do służby liturgicznej ministrantów, bielanek i scholi.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół ?Caritas?, który rozdaje także biuletyn o działalności charytatywnej w naszej parafii. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 25 stycznia od godz. 9.00.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 25 stycznia o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

W przyszłą niedzielę – 27 stycznia od godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych ?Panama w Warszawie?. Zapraszamy na to spotkanie także młodzież naszej parafii, aby wspólnie modlić się z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach na Światowych Dniach Młodzieży.

Misja Św. Faustyny zaprasza wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę do Płocka, w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, która planowana jest na piątek – 22 lutego. Zapisy w zakrystii.

Pielgrzymkę do Włoch planujemy zorganizować w październiku tego roku. Bliższych informacji o pielgrzymce udziela Ks. Piotr przy głównym wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Planowany porządek wizyty duszpasterskiej ? styczeń 2019 r.

28.I, poniedziałek ? Postępu 10 oraz Wynalazek 2 i 2A

29.I, wtorek ? Kłobucka 16A, 18B i 18C