20 Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2020 r.

Przewodniczący Episkopatu ogłosił, że niedziela 16 sierpnia będzie Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. W związku z tym w przyszłą niedzielę, tj. 23 sierpnia w naszej parafii odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Libanowi.

Cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele, odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę, przyzywając wstawiennictwa naszych świętych rodaków.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściach z kościoła przeprowadza Zespół ?Caritas?. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.