21 Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2019 r.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzimy w poniedziałek – 26 sierpnia. Eucharystie  w  tym dniu  o  godzinach: 7.00,  10.00  i  19.00.

Wszystkich chorych zapraszamy na Mszę św. w środę ? 28 sierpnia o godz. 19.00. Po  Mszy św. odbędzie się  nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie ciała  i  duszy.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę ? 31 sierpnia od godz. 9.00. Prosimy o potwierdzenie po wakacyjnej przerwie dotychczas odwiedzanych chorych oraz zgłaszanie nowych osób w zakrystii lub  kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 31 sierpnia o godz. 19.00. Pół godziny  wcześniej imienna  modlitwa  za tych  zmarłych.

Od niedzieli ? 1 września, przywracamy Eucharystie niedzielną o godz. 17.30  oraz od przyszłego tygodnia Eucharystię w tygodniu o godz. 10.00.

80 rocznica wybuchu II wojny światowej przypada w niedzielę – 1 września. Za poległych w obronie naszej Ojczyzny w czasie II wojny światowej modlić się będziemy tego dnia na każdej Eucharystii niedzielnej.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 1 września o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych  chętnych  do  naszej parafialnej  wspólnoty  różańcowej.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę – 1 września o godz. 18.30.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu  z  kościoła.

Pielgrzymkę do Lichenia w dniu 14 września, organizuje Parafialny  Oddział Akcji Katolickiej.  Zapisy przyjmujemy  w  zakrystii i  kancelarii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która  się tam  znajduje.