21 Niedziela Zwykła – 26 sierpnia 2018 r.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

Wszystkich chorych na ciele i duszy zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która sprawowana będzie w środę ? 29 sierpnia o g. 19.00.

Od soboty – 1 września przywracamy Mszę św. w tygodniu o godz. 10.00 i w niedzielę o godz. 17.30.

79 rocznica wybuchu II wojny światowej przypada w sobotę – 1 września. Za poległych w obronie naszej Ojczyzny w czasie II wojny światowej modlić się będziemy tego dnia szczególnie na Eucharystii o godz. 10.00.

Zapraszamy na pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę ? 1 września po Eucharystii o godz. 19.00.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 2 września o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę – 2 września o godz. 18.30.

Pracę organisty w naszej parafii kończy w tym tygodniu Pan Andrzej Kondej, z którym rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło na podstawie porozumienia stron. Dziękujemy Panu Andrzejowi za wieloletnią prace na stanowisku organisty w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa na dalsze lata w życiu osobistym i zawodowym.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w sierpniu złożyło dziewięć rodzin. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.