3 Niedziela Zwykła ? 21 stycznia 2018 r.

Zapraszamy na program poetycki o Bożym Narodzeniu przygotowany przez Autorski Teatr Poetycki w niedzielę ? 21 stycznia o godz.12.00 do sali dolnego kościoła.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek 22 I ? Smyczkowa 9 i 11

wtorek 23 I ? Kaczmarskiego 26, Narocz – domki

Smyczkowa 12, 16 a i 17 oraz Szturmowa 9 i 15

środa 24 I ? Cybernetyki 13 i Gintrowskiego 20

czwartek 25 I ? Wynalazek 2 i 2a

piątek 26 I ? Cybernetyki 3, 3a, 3b, 3c oraz Obrzeżna 5d, 5e, 5f

sobota 27 I ? Obrzeżna 5a, 5b, 5c i 7a

Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie w blokach kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Prosimy o przygotowanie na stole: krzyża, świec, wody święconej i kropidła a dzieci i młodzież szkolną – zeszytów do religii. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.30. Planowany porządek wizyty duszpasterskiej na następne tygodnie wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii. Podane są tam także terminy dodatkowych dni wizyty duszpasterskiej dla rodzin, które zostały pominięte w wyznaczonym terminie lub nie było ich w domu a pragną zaprosić kapłana do swojego mieszkania. W tych terminach mogą także zapisać się ci, którzy zamieszkali w blokach oddanych do użytku w poprzednim roku a ich blok nie zastał umieszczony w planie tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Prosimy zwrócić uwagę na nowe nazwy ulic w podanym programie wizyty duszpasterskiej. Na terenie naszej parafii nastąpiła zmiana nazw następujących ulic: Gruszczyńskiego na Szaramowicza, Modzelewskiego na Kaczmarskiego i Rzymowskiego na Gintrowskiego.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół ?Caritas?, który rozdaje także biuletyn o działalności charytatywnej w naszej parafii. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę ? 27 stycznia od godz. 9.00. Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 27 stycznia o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w przyszłą niedzielę – 28 stycznia o godz. 20.00 na plebanii. Tematem zebrania będzie program duszpasterski parafii na 2018 r.

Misja Św. Faustyny zaprasza wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę do Płocka, w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, która planowana jest na czwartek – 22 lutego. Zapisy w zakrystii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualną ofiarę na potrzeby gospodarcze parafii, którą w ostatnim tygodniu złożyła jedna rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.

PLANOWANA WIZYTA DUSZPASTERSKA styczeń ? luty 2018 r.

15 I ? poniedziałek ? Śniardwy 1, 2, 3 i 5

16 I ? wtorek ? Orzycka 8 i 12