30 Niedziela Zwykła ? 27 października 2019 r.

Upoważnione przez parafię osoby ze wspólnoty Misja Św. Faustyny, odwiedzać będą mieszkańców naszej parafii, aby bezpłatnie podarować im książeczkę z cytatami z Dzienniczka św. Faustyny. W tym tygodniu udadzą się do bloków: w poniedziałek – ul. Bełdan 11 i al. Lotników 13 oraz we wtorek – ul. Orzycka 4. Rozpoczęcie wizyt od godz. 17.30.

Wszystkich chorych zapraszamy na Mszę św. w środę – 30 października o godz. 19.00. Po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie ciała i duszy.

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w piątek ? 1 listopada. Eucharystie we Wszystkich Świętych odprawiane będą według porządku niedzielnego, z wyjątkiem Mszy św. o godz. 17.30, której w tym dniu nie będzie. W tym dniu obchodzimy także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa przed każdą Mszą św. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, popularnie zwane ?Dniem Zadusznym? obchodzimy w sobotę ? 2 listopada. Eucharystie w tym dniu o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00. Procesja z modlitwami za zmarłych w Dzień Zaduszny po Eucharystii o godz. 10.00.

Odpust zupełny dla zmarłych, można zyskać codziennie w dniach od 1 do 8 listopada za nawiedzenie i modlitwę na cmentarzu oraz po spełnieniu zwykłych warunków do zyskania odpustu, które obejmują: stan łaski uświęcającej, modlitwę według intencji Ojca Świętego i wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.

Na ? wypominki ? za zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele odbywają się one w soboty o godz. 18.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się szczególne za Ojczyznę i w naszych osobistych intencjach.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę ? 2 listopada po Eucharystii godz. 19.00.

Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę ? 3 listopada o godz. 16.30.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę o godz. 18.30. Na procesję zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci przygotowujące się do Rocznicy Komunii Świętej.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na spłacanie kosztów generalnego remontu schodów do kościoła, które w październiku złożyły dwadzieścia dwie rodziny na łączną sumę 7.950 zł. oraz parafiance, która ufundowała ornat bożonarodzeniowy. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.