4 Niedziela Wielkanocy – 12 maja 2019 r.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem codziennie w maju o godz. 18.30 w kościele, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.0 oraz przy kapliczce na terenie wyścigów konnych codziennie o godz.19.00.

Nabożeństwo fatimskie w poniedziałek – 13 maja po Eucharystii o godz. 19.00.

Święto Św. Macieja obchodzimy we wtorek – 14 maja. Jest to także dzień imienin ks. Macieja, za którego modlić się będziemy tego dnia na Eucharystii o godz. 19.00.

Klub Filmowy zaprasza na spotkanie, poświęcone będzie największym tajemnicom Biblii, w środę – 15 maja po Eucharystii o godz. 19.00 do sali na piętrze w plebanii.

Centralna uroczystość ku czci Św. Andrzeja Boboli, odbędzie się w czwartek – 16 maja, w sanktuarium Św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej o godz. 18.00.

Zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych w sobotę – 18 maja o godz. 11.00 w sali dolnego kościoła.Temat katechezy ?Możliwość i znaczenie objawień prywatnych?.

Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę ? 19 maja o godz. 9.30, a rocznicy Komunii św. za dwa tygodnie, w niedzielę – 26 maja. Osoby niezwiązane bezpośrednio z tymi uroczystościami prosimy o korzystanie z innych Eucharystii niedzielnych niż o godz. 9.30, przez najbliższe dwie niedziele.

Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17 ? 19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę – 18 maja. Na pielgrzymkę zaprasza Odnowa w Duchu Świętym. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

Duszpasterstwo młodzieży organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich w sobotę i niedzielę – 1 i 2 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje ks. Marek po Mszy w zakrystii lub drogą elektroniczną. Więcej informacji na stronie internetowej parafii w zakładce ?LEDNICA?.

Misja Św. Faustyny zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Białegostoku i Wilna, śladami działalności bł. ks. Michała Sopoćki w dniach 21-23 czerwca. Szczegółowych informacji o pielgrzymce udziela ks. Maciej przy wyjściu głównym z kościoła.

Upoważnione przez parafię osoby ze wspólnoty Misja Św. Faustyny, w środę -15 maja odwiedzać będą mieszkańców bloków przy ul. Jadźwingów 1, 2, i 3 a w piątek -17 maja, mieszkańców bloku przy ul. Jadźwingów 5/7, od godz. 17.00. Celem tych wizyt jest bezpłatne podarowanie książeczek z cytatami z Dzienniczka św. Faustyny.