5 Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2004 r.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej dzisiaj o godz. 17.00 a w przyszłą niedzielę zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej

Parafialny Odział Akcji Katolickiej rozpoczyna dzisiaj rozprowadzanie cegiełek na drugi witraż do naszego kościoła. Cegiełki można nabywać pod chórem dzisiaj i zawsze w drugą niedzielę miesiąca. Tam także jest kolejny numer miesięcznika parafialnego ?Nasza Parafia?, wydawanego przez Akcję Katolicką.

Nabożeństwo fatimskie w czwartek ? 13 maja po Mszy św. o godz.18.00.

Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie w maju po Mszy św. o godz. 18.00. Majówki przy kapliczce przed szkołą na ul. Bokserskiej w każdą środę o godz. 19.30.

Uroczystości pierwszokomunijne w niedzielę 16 i 23 maja o godz. 9.30. Osoby niezwiązane bezpośrednio z tymi uroczystościami prosimy o korzystanie z innych Mszy św. niedzielnych niż 9.30 przez najbliższe dwie niedziele.

Dziękujemy pielgrzymom do Lichenia za przekazaną ofiarę pieniężną, którą przeznaczymy na nowy mszał i lekcjonarz. Bóg zapłać.