9 Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj – 3 czerwca o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna dzisiaj o godz. 18.30.

Z racji obchodzonego dzisiaj Dnia Dziękczynienia, w całej Polsce, odbywa się zbiórka ofiar na prace wykończeniowe Świątyni Opatrzności Bożej. Ofiary na ten cel zbierane są przez młodzież przy wyjściach z kościoła.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem codziennie w czerwcu o godz. 18.30.

Poniedziałkowa modlitwa wypominkowa za zmarłych w czerwcu odbywać się będzie o godz. 18.00, przed nabożeństwem czerwcowym.

Zapraszamy do wspólnego śpiewu Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 6 czerwca po Eucharystii o godz. 19.00.

Procesja eucharystyczna kończąca obchody ku czci Najświętszego Sakramentu oraz poświęcenie wianków w czwartek – 7 czerwca, po Eucharystii o godz. 19.00. W lipcu i sierpniu nie będzie procesji eucharystycznych. Po procesji pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzimy w piątek – 8 czerwca. Eucharystie tego dnia o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00. W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje post piątkowy.

Warszawski Marsz dla Życia i Rodziny, już po raz trzynasty, odbędzie się w przyszłą niedzielę ? 10 czerwca. Marsz wyruszy o godz. 12.15 z Placu Trzech Krzyży. Zapraszamy do udziału w Marszu wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi. W czasie Marszu odbędzie się kwesta na Dom Samotnej Matki w Chyliczkach.

Parafialna grupa Rycerstwa Niepokalanej organizuje następujące pielgrzymki: do Gietrzwałdu ? 30 czerwca i do Częstochowy ? 8 lipca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły trzy rodziny oraz za ofiarę na kaplicę adoracyjną, którą złożyła jedna rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.