Konto parafialne:
BGŻ S.A.
72 2030 0045 1110 0000 0003 2080

CENTRUM EDUKACYJNE

Trzynasta Niedziela Zwykła - 28 czerwca 2015 r.

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła obchodzimy w poniedziałek – 29 czerwca. Eucharystie w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i 19.00. Ofiary składane w tym dniu na taca przeznaczone będą na Stolicę Apostolską. Jest to także dzień imienin Ks. Pawła, za którego modlić się będziemy na Eucharystii o godz. 19.00.

Uczniów gimnazjum i szkół średnich, którzy otrzymali indeksy nauki religii w poprzednich latach w naszej parafii, prosimy o przyjście z indeksem do kancelarii parafialnej, aby tegoroczną ocenę z religii odnotować w księgach parafialnych.

Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu, nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie w dni powszednie i niedziele pozostają bez zmian.

W najbliższy piątek - 3 lipca, obchodzimy I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 18.00.

Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające za grzechy, odprawiane w pierwsze soboty miesiąca, które sprawowane będzie w sobotę - 4 lipca o godz. 9.00. Po nabożeństwie Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę - 4 lipca o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę – 5 lipca o godz. 17.30 w sali dolnego kościoła.

Koło Przyjaciół Radia Maryja przyjmuje dzisiaj, przy głównym wyjściu z kościoła, wpłaty ofiar na Radio Maryja oraz zapisy na ogólnopolską pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę, która odbędzie się w drugą niedzielę lipca.

Przedstawiciele Odnowy w Duchu Świętym rozdają przy wyjściu z kościoła bezpłatną gazetę o rekolekcjach, które odbędą się na Stadionie Narodowym 18 lipca.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii. W ostatnim tygodniu ofiarę złożyła 1 rodzina. Bóg zapłać. Rozpoczęliśmy generalny remont drzwi wejściowych do kościoła. W planach jest wewnętrzne docieplenie wszystkich drzwi, wymiana szybek w drzwiach na szyby zespolone ciepłochronne, oczyszczenie i pomalowanie drzwi. W miarę postępu prac, różne drzwi kościoła, będą nieczynne. Składane ofiary przeznaczymy na te prace.

Na prośbę Przychodni Lekarskiej przy ul. Jadźwingów informujemy o rozpoczynającej się w poniedziałek – 29 czerwca o godz. 17.30 „Szkole Rodzenia”. Zapisy osobiste lub telefoniczne przyjmowane są w Przychodni.

Klub Kreatywne Popołudnia, zaprasza na spotkanie z policjantami na temat "Bądź bezpieczny na Mokotowie", w poniedziałek – 29 czerwca o godz.17.00. Szczegóły znajdują się na plakacie na tablicy w bocznej kaplicy, po lewej stronie wyjścia.