Konto parafialne:
BGŻ S.A.
72 2030 0045 1110 0000 0003 2080

CENTRUM EDUKACYJNE

Dwudziesta Niedziela Zwykła - 17 sierpnia 2014 r.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół „Caritas”.
    Zespół Caritas przeprowadza także zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci objętych pomocą Caritas. Można je składać do kosza ustawionego przed bocznym ołtarzem Św. Antoniego.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Odbywają się one w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Przypominamy, że w każdą sobotę odbywa się w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii o godz. 19.00 do godz. 21.00. Adorację prowadzi grupa modlitewna działająca w naszej parafii.

Pielgrzymkę do Radecznicy, gdzie miało miejsce jedyne w świecie objawienie św. Antoniego, do Sanktuarium Matki Bożej KĘBELSKIEJ w Wąwolnicy i Kazimierza Dolnego organizuje Akcja Katolicka w sobotę - 20 września. Chętnych zapraszamy do pielgrzymowania i poznawania nowych Sanktuariów Maryjnych i miejsc objawień. Zapisy przyjmujemy w sobotę i niedzielę w zakrystii a w tygodniu w kancelarii parafialnej.

Na prośbę Przychodni Lekarskiej przy ul. Jadźwingów, informujemy o rozpoczynającej się kolejnej edycji zajęć w „Szkole Rodzenia”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek – 18 sierpnia o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Przychodni Lekarskiej przy ul. Jadźwingów. Szczegółowe informacje o „Szkole Rodzenia” można uzyskać w Przychodni.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii. W ostatnim tygodniu ofiarę złożyła 1 rodzina. Bóg zapłać.