Konto parafialne:
BGŻ S.A.
72 2030 0045 1110 0000 0003 2080

CENTRUM EDUKACYJNE

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła - 30 sierpnia 2015 r.

Po wakacyjnej przerwie przywracamy od wtorku - 1 września, codzienną Eucharystię w dni powszednie o godz. 10.00 oraz od następnej niedzieli - 6 września, Eucharystię niedzielną o godz. 17.30.

76 rocznica wybuchu II wojny światowej przypada we wtorek - 1 września. Za poległych w obronie naszej Ojczyzny w czasie II wojny światowej modlić się będziemy szczególnie na Eucharystii o godz. 19.00.

Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwę w intencjach: Ojca Świętego, Ojczyzny i Radia Maryja, we wtorek - 1 września o godz. 18.30. Po Mszy św. spotkanie Koła w sali na pierwszym piętrze plebanii. Na spotkanie zapraszamy także nowych chętnych do działalności w Kole.

W czwartek - 3 września, obchodzimy I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii wieczornej do godz. 21.00.

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców na Eucharystię, z racji rozpoczęcia roku szkolnego, w piątek - 4 września o godz. 19.00. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Pierwszopiątkowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 18.00.

Zebranie lektorów, ministrantów, bielanek, scholii dziecięcej i młodzieżowej wraz z rodzicami w piątek - 4 IX o godz. 19.45 w sali dolnego kościoła.

Zapraszamy na nabożstwo wynagradzające za grzechy, odprawiane w pierwsze soboty miesiąca, które odbędzie się w sobotę - 5 IX o godz. 9.00.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę - 5 września o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 6 września, o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę - 6 września o godz. 18.30.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Świętego Krzyża, najstarszego polskiego Sanktuarium w Górach Świętokrzyskich, gdzie znajdują się relikwie Drzewa Krzyża Świętego w dniu 12 września. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na prowadzony remont drzwi wejściowych do kościoła. W ostatnim tygodniu ofiarę złożyły 2 rodziny. Bóg zapłać.