Konto parafialne:
BGŻ S.A.
72 2030 0045 1110 0000 0003 2080

CENTRUM EDUKACYJNE

Szesnasta Niedziela Zwykła - 20 lipca 2014 r.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Zespół „Caritas”.

Obrzęd błogosławienia kierowców i samochodów, z racji obchodzonego w dniu - 25 lipca wspomnienia Św. Krzysztofa, odbędzie w przyszłą niedzielę - 27 lipca, po każdej Eucharystii. Samochody prosimy ustawiać na placu przykościelnym od strony cukierni.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, nie ma Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00 oraz niedzielnych Eucharystii o godz. 17.30. Pozostałe Eucharystie w dni powszednie i niedziele pozostają bez zmian.

Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Odbywają się one w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na to nabożeństwo.

Dziękujemy za indywidualne ofiary, które przeznaczamy na malowanie ścian kościoła. W ostatnim tygodniu ofiarę złożyła 1 rodzina. Bóg zapłać.