Konto parafialne:
Parafia św. Maksymiliana
BGŻ S.A.
72 2030 0045 1110 0000 0003 2080

CENTRUM EDUKACYJNE  Trzecia Niedziela Zwykła – 25 stycznia 2015 r.

  Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
  poniedziałek 26 I – Orzycka 4A oraz Rzymowskiego 20
  wtorek 27 I – Bełdan 3 i 4 oraz Orzycka 1
  środa 28 I – Obrzeżna 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F
  czwartek 29 I – Obrzeżna 1 i Obrzeżna 7A
  piątek 30 I – Obrzeżna 1A i Obrzeżna 1B
  sobota 31 I – Obrzeżna 1C i Obrzeżna 1D
  Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.30. Prosimy o przygotowanie na stole: krzyża, świec i wody święconej a dzieci i młodzież szkolną zeszytów do religii. Planowany porządek wizyty duszpasterskiej na następny tydzień wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii. Wszystkie rodziny, które w czasie wizyty duszpasterskiej zostały pominięte lub nie było ich w domu a pragną zaprosić kapłana, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii parafialnej. Rodziny te odwiedzać będziemy 4, 5 i 6 lutego.

  Wszystkich chorych na ciele i duszy zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która sprawowana będzie w środę – 28 stycznia o godz. 19.00.

  Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 31 stycznia od godz. 9.00. Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

  Przedstawienie bożonarodzeniowe, przygotowane przez Duszpasterstwo Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej, wystawione będzie w naszym kościele w przyszłą niedzielę - 1 lutego, po Eucharystii o godz. 11.00. Zapraszamy.

  Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę - 1 lutego o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy ma nie także nowych chętnych do wspólnoty różańcowej.

  Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę – 1 lutego o godz. 18.30.

  W ramach przygotowania do Synodu poświęconego tematowi rodziny, który odbędzie się w październiku w Rzymie, rozpoczęły się w naszej Archidiecezji konsultacje przygotowujące do tego Synodu. Zapraszamy Parafialna Radę Duszpasterską i wszystkich zainteresowanych tematem rodziny na spotkanie za dwa tygodnie, w sobotę – 7 lutego o godz. 16.30 do sali dolnego kościoła. Materiał przygotowujący do tego spotkania znajduje się na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej.

  Misja Św. Faustyny zaprasza na pielgrzymkę do Płocka, w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, która planowana jest na sobotę - 21 lutego. Bliższe informacje i zapisy na pielgrzymkę w zakrystii i kancelarii.

  Koło Przyjaciół Radia Maryja przyjmuje dzisiaj, przy głównym wyjściu z kościoła, wpłaty ofiar na Radio Maryja i rozdaje także ulotki informacyjne o Radiu Maryja.

  PLANOWANA WIZYTA DUSZPASTERSKA – luty 2015 r.

  2 II, poniedziałek – Cybernetyki 7C, 7D i 13 oraz Postępu 10

  3 II, wtorek – Kłobucka 14, 16, 18 – wszystkie bloki, Cybernetyki 3, 3 A, 3 B, 3 C oraz Wynalazek 2 A

  4 II, środa – Rzymowskiego 37 i zgłoszone rodziny, których nie było w terminie wizyty duszpasterskiej

  5 II, czwartek – zgłoszone rodziny, których nie było w terminie wizyty duszpasterskiej

  6 II, piątek – zgłoszone rodziny, których nie było w terminie wizyty duszpasterskiej

  8 II, niedziela – podsumowanie wizyty duszpasterskiej na każdej Eucharystii

  WIZYTĘ KSIĘDZA W TERMINIE 4 - 6 LUTEGO, PROSIMY USTALAĆ W KANCELARII PARAFIALNEJ LUB W ZAKRYSTII