Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

Od czwartku – 1 września, przywracamy Eucharystię w tygodniu o godz. 10.00 a od przyszłej niedzieli – 4 września także Eucharystię niedzielną o godz. 17.30. Kancelaria parafialna powraca także do stałych godzin jej otwarcia od najbliższego czwartku.

Pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek – 1 września po Eucharystii o godz. 19.00 do 21.00. Adorację prowadzi Akcja Katolicka.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 2 września od godz. 9.30 i od godz.18.00. Do skorzystania ze spowiedzi od godz. 18.00 i udziału we Mszy Świętej o godz. 19.00 zachęcamy szczególnie wszystkich uczniów i nauczycieli z racji nowego roku szkolnego.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 4 września po Eucharystii godz. 19.00.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 4 września o 16.30 w sali dolnego kościoła a procesja eucharystyczna o godz.18.30.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w sierpniu złożyły dwadzieścia dwie rodziny na łączną sumę 3605 zł. Dziękujemy troszczącym się o materialne potrzeby parafii.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku za ławkami.