Lednica 2018

Parafia św. Maksymiliana organizuje wyjazd na XXII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, które odbędzie się w sobotę 2 czerwca 2018 r. Wyjazd w nocy z 1/2 czerwca. Koszt 100 zł. (autokar, opłata lednicka, parking i ubezpieczenie). Zgłoszenia do 24 maja 2018 r. u ks. Marka Iwańskiego lub drogą elektroniczną: m.iwanski@wp.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie informacji potrzebnych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, wiek, PESEL, adres z kodem pocztowym, telefon, e-mail. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM SPOTKANIA

8:00  Otwarcie Pól Lednickich /  Spowiedź św.

12:00  Anioł Pański

15:00  Koronka do Bożego Miłosierdzia

17:00 Oficjalne rozpoczęcie

• Część I: JESTEM – jak patrzy na mnie Jezus
  • Część II: JESTEM – prawdziwe spojrzenie na siebie i innych

20:00 Eucharystia

• Godzina Jana Pawła II: Ojciec naszej wolności
  • Część III: JESTEM – nowe narodziny

23:15 Adoracja Najświętszego Sakramentu

23:45 Wybór Chrystusa

24:00 Przejście przez Bramę III Tysiąclecia

WARTO ZABRAĆ:

coś do siedzenia, wygodne buty, ciepłą odzież (ubrać się „na cebulkę”)płaszcz przeciwdeszczowy, folię NRC (ochroni przed słońcem, przemarznięciem, zastąpi śpiwór), nakrycie głowy, wodę i jedzenie, codzienne leki (dotyczy chorych na cukrzycę, epilepsję, astmę, choroby serca czy nerek, alergie)

Na Polach Lednickich obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, wnoszenia środków odurzających i rozbijania namiotów.

TYLKO NA POLACH LEDNICKICH można zaopatrzyć się w oryginalne, lednickie koszulki, ciekawe książki, gadżety oraz płyty z muzyką Siewców Lednicy.

Na miejscu będą działały stoiska gastronomiczne, w których będziecie mogli zakupić ciepły posiłek, napoje, słodycze, itd.

Drodzy Młodzi!
Zapraszamy na Lednicę.
Są jeszcze wolne miejsca w autobusie wyjeżdżającym z naszej parafii.
Zapisy w kancelarii, zakrystii, u ks. Marka lub drogą elektroniczną:  m.iwanski@wp.pl