Trzecia Niedziela Wielkanocy ? 23 kwietnia 2023 r.

Dziś gościmy w naszej parafii Ks. Rektora Seminarium Duchownego w Warszawie oraz kleryków piątego roku, którzy przygotowują się do święceń kapłańskich. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie młodzież naszej parafii na wspólne spotkanie z klerykami w sali dolnego kościoła o godz. 20:00.

W poniedziałek 24 kwietnia o godz. 19.00 grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.

We wtorek – 25 kwietnia obchodzimy Święto Św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień imienin Ks. Marka Iwańskiego – rezydenta w naszej parafii, w intencji którego będziemy się modlili podczas Mszy św. o godz. 19:00.

Wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 29 kwietnia od godz. 9.00. Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 29 kwietnia o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę – 30 kwietnia, przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Warszawie.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.