Przygotowanie dzieci do I Rocznicy Komunii Św

Zebranie rodziców wraz z dziećmi, które będą przygotowywały się do Rocznicy Pierwszej Komunii św. w roku szkolnym 2023/24 odbędzie się w niedzielę 29 września 2024 r. po Eucharystii o godz. 11.00 w sali dolnego kościoła. Na spotkaniu należy złożyć wypełnioną deklarację (zostały rozdane uczniom w szkołach, będą dostępne na spotkaniu) oraz zakupić indeks (koszt 10 zł).

Przygotowanie do przeżycia I Rocznicy I Komunii Świętej polega w naszej parafii na uczestnictwie dzieci i rodziców w spotkaniu raz w miesiącu oraz wykonywaniu zadań domowych. Spotkania będą się odbywały w następujących terminach: 13.10, 8.12, 12.01, 23.02, 9.03, 27.04.

Zachęcam do zapoznania się z broszurą „Czy Bóg istnieje?” z serii „Z miłości do prawdy” przygotowaną przez Rycerstwo Niepokalanej dostępną na stronie https://militia-immaculatae.org/polski/
Bezpośredni link do wspomnianej broszury znajduje się tutaj.

Termin Rocznicy I Komunii Świętej: 25 maja 2025 r. godz. 9.30