Święto Chrztu Pańskiego ? 7 stycznia 2018

Świąteczne spotkanie Żywego Różańca w niedzielę ? 7 stycznia o godz. 16.00

Procesja eucharystyczna, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, 7 stycznia o godz. 18.30.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek, 8 I – Niegocińska 1, 5, 7 i 14

wtorek, 9 I – Wiartel 3 i 8 oraz Al. Lotników 17 i 19

środa, 10 I – Bełdan 11 oraz Orzycka 24 i 25

czwartek, 11 I – Tuchlińska 2, 4 i 6

piątek, 12 I – Orzycka 14, 16 i 18 oraz Śniardwy 8

sobota, 13 I – Śniardwy 4 i 6

Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Prosimy o przygotowanie na stole: krzyża, świec, wody święconej i kropidła a dzieci i młodzież szkolną – zeszytów do religii. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.30. Planowany porządek wizyty duszpasterskiej do końca stycznia i na luty wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła, przy kancelarii i na stronie internetowej parafii. Porządek ten potwierdzany będzie w niedzielnych ogłoszeniach.

Spotkanie opłatkowe wszystkich służb liturgicznych odbędzie się w czwartek – 11 stycznia po Eucharystii o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła. W czasie Eucharystii o 19.00 odbędzie się przyjęcie do służby liturgicznej ministrantów, bielanek i scholi.

Nabożeństwo fatimskie w sobotę – 13 stycznia po Eucharystii o godz. 19.00.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na to nabożeństwo.

Przypominamy, że przynależność do parafii wiąże się z miejscem naszego zamieszkania. Dlatego każdy, kto zamieszkał na terenie naszej parafii i nie został wpisany do ewidencji parafialnej w czasie wizyty duszpasterskiej kapłana, powinien osobiście zgłosić się do kancelarii parafialnej i zapisać się na listę parafian. Przypominamy o tym, ponieważ przychodzą do kancelarii parafialnej osoby, które potrzebują zaświadczenia, że są katolikami, a nie ma ich w spisie parafian.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły dwie rodziny oraz za ofiarę na budowę kaplicy adoracyjnej, którą złożyła jedna rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.

PLANOWANA WIZYTA DUSZPASTERSKA styczeń ? luty 2018 r.

 15 I – poniedziałek ? Śniardwy 1, 2, 3 i 5

 16 I – wtorek ? Orzycka 8 i 12

 17 I – środa ? Bełdan 4, Orzycka 6 i 10 oraz Wydmińska 4,

 18 I – czwartek ? Bełdan 5 i 9

 19 I – piątek ? Orzycka 4 i 4a

 20 I – sobota ? Bełdan 1 i 3 oraz Orzycka 1

 22 I – poniedziałek ? Smyczkowa 9 i 11

 23 I – wtorek ? Kaczmarskiego 26, Narocz – domki

                        Smyczkowa 12, 16 a i 17 oraz Szturmowa 9 i 15

 24 I – środa ? Cybernetyki 13 i Gintrowskiego 20

 25 I – czwartek ? Wynalazek 2 i 2a

 26 I – piątek ? Cybernetyki 3, 3a, 3b, 3c oraz Obrzeżna 5d, 5e, 5f

 27 I – sobota ? Obrzeżna 5a, 5b, 5c i 7a

 29 I – poniedziałek ? Obrzeżna 1, 1a i 1b

 30 I – wtorek ? Cybernetyki 7c, 7d, 7e i 7f

 31 I – środa ? Obrzeżna 1c, 1d, 1e

1 II – czwartek ? Obrzeżna 1f i Obrzeżna 3

  2 II – piątek ? Postępu 10 oraz Gintrowskiego 37

  3 II – sobota ? Kłobucka 8b i 8c

  5 II – poniedziałek ? Kłobucka 8, 8a i Złoty Potok 1

  6 II – wtorek ? termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

  7 II – środa ? termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

  8 II – czwartek ? termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

  9 II – piątek ? termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

 11 II – niedziela ? podsumowanie wizyty duszpasterskiej na każdej Eucharystii