Święto Ofiarowania Pańskiego ? 2 luty 2020 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30 a procesja eucharystyczna o g. 18.30.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek 3 II ? Pieskowa Skała 9, 11, 13 i 15

wtorek 4 II ? Jurajska 3, 3A i 4

środa 5 II ? Kłobucka 14, 16, 16A, 16B, 18, 18A, 18B, 18C i 18D

czwartek 6 II ? Kłobucka 23C i 23E oraz Pieskowa Skała 5, 5A, 5B i 5C

piątek, 7 II ? Komputerowa 7, 7A i 7B

sobota, 8 II ? Cybernetyki 17, Komputerowa 9 i 9A oraz Rzymowskiego 37

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.30. Aby przyjąć kapłana prosimy na drzwiach mieszkania umieścić kartkę z informacją, że zapraszamy księdza do swojego mieszkania. Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie w klatce schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu.

Wszystkie rodziny, które jeszcze pragną zaprosić kapłana na wizytę duszpasterską, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub do kancelarii parafialnej. Rodziny te odwiedzać będziemy w przyszłym tygodniu. Podsumowanie tegorocznej wizyty duszpasterskiej za dwa tygodnie w niedzielę – 16 lutego na wszystkich Mszach św.

Śpiew Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 5 lutego o godz. 19.30 w kościele.

Pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek – 6 lutego po Eucharystii godz. 19.00 do godz. 21.00.

Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek – 7 lutego od godz. 9.30 i od godz.18.00.

11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Naszych chorych parafian zapraszamy w sobotę – 8 lutego na godz.10.00. W czasie sprawowanej Eucharystii, udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o zatroszczenie się, aby chorzy i starsi parafianie, mogli wziąć udział w tej uroczystości.

Cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się szczególne za Ojczyznę i w naszych osobistych intencjach.

Zapisy na pielgrzymkę do Płocka, gdzie Św. Faustyna miała pierwsze objawienia Pana Jezusa Miłosiernego, przyjmujemy w zakrystii. Pielgrzymka będzie 22 lutego.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na spłacanie kosztów generalnego remontu schodów do kościoła, które w styczniu złożyło dwanaście rodzin na łączną sumę 4.650 zł. oraz rodzinie, która ufundowała ornat wielkanocny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.