Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018 r.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem codziennie w czerwcu o godz. 18.30.

W tym tygodniu rozpoczną się prace przy głównych drzwiach wejściowych do kościoła. W związku z tym będą one nieczynne. Prosimy o korzystanie w tym czasie z bocznych drzwi wejściowych do kościoła tak od strony parkingu jak i od strony groty maryjnej.

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła obchodzimy w piątek ? 29 czerwca. Eucharystie o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00. Z racji tej Uroczystości nie obowiązuje post piątkowy. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jest to także dzień imienin ks. Piotra, który już wyjechał na parafialne kolonie z dziećmi i w tym dniu będzie nieobecny. Solenizanta polecamy modlitwie parafian.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 30 czerwca o godz. 19.00. Od godz. 18.00 – przed nabożeństwem czerwcowym – imienna modlitwa za tych zmarłych.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu a więc od następnej niedzieli, nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie w lipcu i sierpniu będą sprawowane według stałego porządku. Także kaplica adoracyjna w lipcu i sierpniu otwarta będzie codziennie w godz. 9.00 ? 22.00.

Miesięczne spotkanie grupy Żywego Różańca w przyszłą niedzielę ? 1 lipca o godz. 18.30 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety składamy do puszki która się tam znajduje.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w niedzielę ? 8 lipca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły cztery rodziny oraz za ofiarę na kaplicę adoracyjną, którą złożyła jedna rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.