V Niedziela Zwykła ? 4 luty 2018 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30 a procesja eucharystyczna o g. 18.30.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

poniedziałek 5 II ? Kłobucka 8, 8a i Złoty Potok 1

Wszystkie rodziny, które w czasie wizyty duszpasterskiej zostały pominięte lub nie było ich w domu, a pragną zaprosić kapłana, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub do kancelarii parafialnej. Rodziny te odwiedzać będziemy od wtorku do piątku – 6, 7, 8 i 9 lutego. W tych terminach mogą zapisać się także ci, którzy zamieszkali w blokach oddanych do użytku w poprzednim roku a ich blok nie został umieszczony w planie tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Podsumowanie tegorocznej wizyty duszpasterskiej przez proboszcza parafii, w przyszłą niedzielę ? 11 lutego na wszystkich Mszach św.

Przypominamy, że przynależność do parafii wiąże się z miejscem naszego zamieszkania a nie zameldowania. Dlatego każdy, kto zamieszkał na terenie naszej parafii i nie został wpisany do ewidencji parafialnej w czasie wizyty duszpasterskiej kapłana, powinien osobiście zgłosić się do kancelarii parafialnej i zapisać się na listę parafian. Przypominamy o tym, ponieważ przychodzą do kancelarii parafialnej osoby, które potrzebują zaświadczenia, że są katolikami, a nie ma ich w spisie parafian.

Śpiew Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 7 lutego o godz. 19.30 w kościele.

11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Naszych chorych i starszych parafian zapraszamy w sobotę – 10 lutego na godz.10.00. W czasie sprawowanej Eucharystii, udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o zatroszczenie się, aby chorzy i starsi parafianie, mogli wziąć udział w tej uroczystości.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Misja Św. Faustyny zaprasza wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę do Płocka, w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, która planowana jest na czwartek – 22 lutego. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły dwie rodziny oraz za ofiary na budowę kaplicy adoracyjnej, którą złożyły także dwie rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.