11 Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 r.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem codziennie w czerwcu o godz. 18.30.

Poniedziałkowa modlitwa wypominkowa za zmarłych w czerwcu, odbywa się o godz. 18.00.

Liturgiczne wspomnienie Św. Brata Alberta obchodzimy w środę – 17 czerwca. W tym dniu, po każdej Eucharystii, relikwie Świętego wystawione będą do publicznej czci na ołtarzu głównym.

Klub Filmowy zaprasza na spotkanie w środę – 17 czerwca po Eucharystii o godz. 19.00 do sali na pierwszym piętrze plebanii. Temat spotkania: ?Twarzą w twarz ze światem?.

Procesja eucharystyczna kończąca obchody ku czci Najświętszego Sakramentu oraz poświęcenie wianków w czwartek – 18 czerwca, po Eucharystii o godz. 19.00.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzimy w piątek – 19 czerwca. Eucharystie tego dnia o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00. W czasie Eucharystii o godz. 19.00 odbędzie się Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje post piątkowy.

Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę – 21 czerwca o godz. 9.30. Osoby niezwiązane bezpośrednio z tą uroczystością prosimy o skorzystanie tego dnia, z innej Eucharystii niedzielnej, niż o godz. 9.30.

Przypominamy, że dzisiaj jest ostatni dzień przyjmowania zamówień na serca wotywne, które składamy Panu Jezusowi w kaplicy adoracyjnej. Zamówienia składane później, firma wykonująca te wota, realizowała będzie dopiero po wakacjach. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.