6 Niedziela Zwykła ? 16 luty 2020 r.

Wznawiamy konwersatorium z Pisma Świętego od wtorku – 18 lutego o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła, które prowadzi ks. prałat dr Andrzej Bosowski. Szczegółowy program wyłożony jest na stoliku za środkowym rzędem ławek.

Klub Filmowy zaprasza na spotkanie w środę – 19 lutego o godz. 19.45 do sali na pierwszym piętrze plebanii. Temat spotkania: ?O relacjach między synową a teściową?.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół ?Caritas?, który rozdaje także biuletyn o prowadzonej systematycznie działalności charytatywnej w naszej parafii. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej w przyszłą niedzielę – 23 lutego o godz. 20.00 na plebanii. Tematem zebrania będzie podsumowanie prac gospodarczych i finansów parafii za 2019 rok i omówienie planów gospodarczych na 2020 rok.

Zapraszamy narzeczonych na przygotowanie do zawarcia sakramentu małżeństwa. Nowy cykl konferencji przedmałżeńskich rozpoczniemy od następnego czwartku – 27 lutego o godz. 20.00 w sali dolnego kościoła.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, rozpoczniemy w środę – 4 marca o godz. 20.00 w sali przy kancelarii parafialnej.

Rezerwację intencji mszalnych na drugie półrocze 2020 roku, tj. od lipca do grudnia, przyjmować będziemy od poniedziałku – 2 marca w kancelarii parafialnej. W dni powszednie na bieżąco są wolne intencje mszalne, które można zamawiać w zakrystii lub kancelarii.

Zapisy na karty wstępu na beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca na pl. Piłsudskiego w Warszawie, przyjmujemy do 22 marca w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.