Boże Narodzenie 25 grudnia 2022 r.

Boże Narodzenie 25 grudnia 2022 r.

W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Eucharystii  o  godz. 17.30.  Pozostałe  Eucharystie  według  porządku  niedzielnego.

Liturgiczne wspomnienie Św. Tomasza Becketa, który jest patronem Ks. Tomasza,  wikariusza naszej parafii, obchodzimy w czwartek – 29 grudnia. W intencji solenizanta będziemy się modlili tego dnia szczególnie podczas Mszy św. o godz. 19:00.

W piątek 30 grudnia obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny. Msze św. o godz. 7:00, 10:00 i 19:00.

Eucharystia i nabożeństwo na zakończenie ?starego roku? w sobotę – 31 grudnia o godz. 19.00.

W niedzielę – 1 stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Eucharystie w tym dniu według stałego porządku niedzielnego. W tym dniu przypada czterdziesta druga rocznica erygowania naszej Parafii. Eucharystia dziękczynna za naszą  parafię  sprawowana  będzie  o  godz. 12.30.

Wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy od 2 stycznia 2023. Odwiedzać będziemy wszystkich, którzy wcześniej zaproszą kapłana do swojego mieszkania. Możemy to uczynić poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej parafii lub wypełnienie specjalnej karty zgłoszeniowej, która jest wyłożona na stoliku przy wyjściu. Tam także znajduje się wydrukowany program wizyty duszpasterskiej, który prosimy wywiesić na klatkach schodowych, aby informacja o wizycie duszpasterskiej dotarła do wszystkich mieszkańców naszej parafii.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w grudniu złożyło trzydzieści rodzin na łączną sumę 10 050 zł. Wszystkim troszczący się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne: ?Bóg zapłać?.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność  za  gazety  prosimy  składać  do  puszki, która  się  tam  znajduje.

Prosimy  zwrócić  uwagę  na  świąteczne  ceny  prasy.