Czwarta  Niedziela  Wielkanocy – 21 kwietnia 2024 r.

Czwarta  Niedziela  Wielkanocy – 21 kwietnia 2024 r.

Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. w poniedziałek – 22 kwietnia o godz. 19.00. Po Mszy św. nabożeństwo z modlitwą
o uzdrowienie ciała i duszy.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściach z kościoła przeprowadza Zespół „Caritas”, który rozdaje także  biuletyn  o  działalności  charytatywnej prowadzonej w naszej parafii.

W czwartek – 25 kwietnia obchodzimy Święto Św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień imienin Ks. Marka Iwańskiego – rezydenta w naszej parafii, w intencji którego będziemy się modlili podczas Mszy św. o godz. 19:00.

Zapraszamy do uczestnictwa w konwersatorium biblijnym w środę 24 kwietnia o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła, które prowadzi Ojciec Profesor Jerzy Seremak SJ.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.