Piąta  Niedziela  Wielkanocy – 28 kwietnia 2024

Piąta  Niedziela  Wielkanocy – 28 kwietnia 2024 r.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem w kościele, codziennie o godz. 18.30, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.00 oraz przy kapliczce na terenie wyścigów konnych codziennie o godz.19.00.

Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski obchodzimy w piątek – 3 maja. Eucharystie w tym dniu: 7.00, 10.00 i 19.00. Jest to jednocześnie Święto Państwowe Konstytucji 3 Maja. Przypominamy o wywieszaniu flag państwowych w oknach mieszkań, co jest oznaką naszego patriotyzmu. Kancelaria parafialna w środę – 1 maja i piątek – 3 maja  będzie  nieczynna.

Pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek – 2 maja po Eucharystii wieczornej do godz. 21.00.  Adorację  prowadzi  Akcja  Katolicka.

Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek – 3 maja od godz. 9.30 i od godz.18.30.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu  Maryi  w  sobotę – 4 maja  po  Eucharystii  godz. 19.00.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 5 maja o 16.30  w  sali  dolnego  kościoła.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w kwietniu złożyło osiemnaście rodzin na łączną sumę 4350 zł. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne: „Bóg zapłać”.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.