Druga Niedziela Wielkanocy – 7 kwietnia 2024 r.

Druga Niedziela Wielkanocy – 7 kwietnia 2024 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Z racji Święta Miłosierdzia Bożego, Misja Św. Faustyny, zaprasza dzisiaj o godz. 15.00 na wspólną modlitwę do Miłosierdzia Bożego.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30  w  sali  dolnego  kościoła,  a  procesja  eucharystyczna o  godz. 18.30.

Grupa parafialna Misja św. Faustyny zajmuje się godnym zagospodarowaniem przedmiotów kultu religijnego. Dzisiaj jest możliwość, aby za darmo wybrać sobie: obraz, krzyż, modlitewnik, różaniec czy książkę religijną. Zapraszamy po Mszy św. do kaplicy bocznej po lewej stronie wyjścia z kościoła.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, którą corocznie obchodzimy 25 marca, w tym roku przypadła w Wielkim Tygodniu, dlatego została przeniesiona na poniedziałek 8 kwietnia. Msza św. w tym dniu o godz. 7:00, 10:00 i 19:00. 

Zapraszamy do uczestnictwa w konwersatorium biblijnym w środę 10 kwietnia o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła, które prowadzi Ojciec Profesor Jerzy Seremak SJ.

Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo fatimskie 13 kwietnia w najbliższą sobotę po Eucharystii o godz. 19.00.

Zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 15 lat do udziału w obozie rekolekcyjno-wypoczynkowym pod namiotami w Puszczy Augustowskiej nad Jez. Płaskim w terminie 1-12.07.2024 r. Szczegóły i zapisy u ks. Tomasza.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Meksyku w dniach od 4 do 14 listopada 2024. Zapisy przyjmuje Ks. Proboszcz w wyjściu z kościoła.

Zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej w Niedzielę 14 kwietnia o godz. 20:00 na plebanii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.