Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła 21 sierpnia 2022 r

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściach z kościoła przeprowadza Zespół ?Caritas?. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzimy w piątek ? 26 sierpnia.  Eucharystie w tym dniu o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 27 sierpnia o godz. 19.00. Imienna modlitwa za tych zmarłych od godz. 18.20.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.