Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

Dziś gościmy w naszej parafii misjonarza z Papui-Nowej Gwinei ks. Dariusza Woźniaka, który wygłosi do nas Słowo Boże.

Od piątku – 1 września, przywracamy Eucharystię w tygodniu o godz. 10.00 a od przyszłej niedzieli – 3 września także Eucharystię niedzielną o godz. 17.30. Kancelaria parafialna powraca także do stałych godzin jej otwarcia od najbliższego piątku.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 1 września od godz. 9.30 i od godz.18.30. Do skorzystania ze spowiedzi od godz. 18.30 i udziału we Mszy Świętej o godz. 19.00 zachęcamy szczególnie wszystkich uczniów i nauczycieli z racji nowego roku szkolnego.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 2 września po Eucharystii godz. 19.00.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 3 września o 16.30 w sali dolnego kościoła a procesja eucharystyczna o godz.18.30.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Lourdes, Montserrat, Barcelony w dniach od 27 września do 4 października. Na tę pielgrzymkę są wolne dwa miejsca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów w sobotę 9 września o godz. 16:00 w sali dolnego kościoła.

Parafia organizuje wyjazd na beatyfikację rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z ich dziećmi, która odbędzie się 10 września w Markowej. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w sierpniu złożyło dziewiętnaście rodzin na łączną sumę 6550 zł. Dziękujemy troszczącym się o materialne potrzeby parafii.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku za ławkami.