Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła  –  3 września 2023 r.

Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30. Procesja eucharystyczna dzisiaj o godz. 18.30.

Spotkanie Parafialnej Grupy Rycerstwa Niepokalanej w poniedziałek – 4 września o godz. 17.30  w  sali  przy  kancelarii  parafialnej. Zapraszamy nowe osoby do zaangażowania się w Rycerstwo.

Od poniedziałku, 4 września swoje spotkania wznawia grupa Odnowy w Duchu Świętym. Spotkania odbywają się w poniedziałki i środy po Mszy o godz. 19.00 w sali na piętrze.

Śpiew Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 6 września o godz. 19.30 w kościele.

Rozpoczynamy nowy cykl konferencji przedmałżeńskich dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w czwartek  –  14 września  o  godz. 20.00  w  sali  dolnego  kościoła.

Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych rozpoczynamy w poniedziałek – 18 września o  godz. 20.00  w  sali  przy  kancelarii  parafialnej.

Wspomagając rodziców i najmłodsze dzieci, którym trudno jest zachować uwagę podczas Mszy św. przygotowaliśmy w kaplicy po prawej stronie miejsce, w którym dzieci mogą zająć się rysowaniem. Znajdują się tam kredki i kolorowanki nawiązujące do aktualnej Ewangelii.

Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się do Francji i Hiszpanii odbędzie się w sobotę 9 września o godz. 16:00 w sali dolnego kościoła.

Parafia organizuje wyjazd na beatyfikację rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z ich dziećmi, która odbędzie się 10 września w Markowej. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii.

Ofiary na  tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Seminarium  Duchowne.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam  znajduje.