Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

9 kwietnia 2023 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

9 kwietnia 2023 r.

Wszystkim Parafianom i Gościom przebywającym w naszej Parafii, składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus, który zwyciężył śmierć, piekło i szatana, będzie w nas zwycięzcą naszych leków i niepokojów oraz ludzkich słabości. Niech błogosławi naszym rodzinom, aby panowała w nich zgoda i wzajemna miłość. 

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych ? w poniedziałek 10 kwietnia, Eucharystie  sprawowane  będą  według  stałego  porządku  niedzielnego.

Zapraszamy do udziału w Nowennie do Miłosierdzia Bożego, która odbywa się codziennie o godz. 18.30. Nowenna poprzedza Święto Miłosierdzia Bożego, które obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę  –  16 kwietnia. Misja Św. Faustyny zaprasza w tym dniu, do odnowienia Aktu oddania Miłosierdziu Bożemu przez ręce Maryi, na Mszy Św. o godz. 9.30, i na wspólną  modlitwę  do  Miłosierdzia  Bożego  o  godz. 15.00  w  kościele.

Nabożeństwo fatimskie w środę – 13 kwietnia po Eucharystii o godz. 19.00.

Z racji obchodzonej w tym tygodniu Oktawy Wielkanocnej w najbliższy piątek ? 14 kwietnia nie obowiązuje post piątkowy.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami.  Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.