Piąta Niedziela Zwykła – 5 luty 2017 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30 a procesja eucharystyczna o g. 18.30.

Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwę różańcową w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny i Radia Maryja we wtorek – 7 stycznia godz. 18.30.

W sobotę – 11 lutego, obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Naszych chorych i starszych parafian zapraszamy w sobotę – 11 lutego na godz.10.00. W czasie sprawowanej Eucharystii dla chorych, udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych a potem odbędzie się spotkanie dla chorych w sali dolnego kościoła. Bardzo prosimy rodziny i sąsiadów o zatroszczenie się, aby chorzy i starsi parafianie, mogli wziąć udział w tej uroczystości.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na te nabożeństwa.

Zapisy na przyjęcie w swoim domu relikwii Świętego Antoniego na marzec, przyjmować będziemy od niedzieli – 12 lutego w zakrystii i kancelarii parafialneji.

Misja Św. Faustyny zaprasza wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia na pielgrzymkę do Płocka, w rocznicę pierwszych objawień Pana Jezusa Miłosiernego św. Faustynie, która planowana jest na środę – 22 lutego. Zapisy w zakrystii.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Opłatę za gazety składamy do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii. W ostatnim tygodniu ofiarę złożyły 3 rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.