Święto Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2017 r.

Zapraszamy na jasełka przygotowaną przez dzieci ze Szkoły Podstawowej przy ul. Niegocińskiej dzisiaj – 8 stycznia o godz. 12.00 w sali dolnego kościoła.

Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj – 8 stycznia o godz. 16.00 w sali dolnego kościoła

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
poniedziałek, 9 I – Al. Lotników 13, Bełdan 8 i 11 oraz Wiartel 3
wtorek, 10 I – Niegocińska 5, 7 i 14
środa, 11 I – Niegocińska 1 oraz Śniardwy 2 i 4
czwartek, 12 I – Śniardwy 6 i 8 oraz Orzycka 14
piątek, 13 I – Orzycka 18 oraz Tuchlińska 2, 4 i 6
sobota, 14 I – Orzycka 10, 12 i 16
Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu. Plan wizyty duszpasterskiej do końca stycznia wywieszony jest w gablotce przy wyjściu z kościoła, przy kancelarii parafialnej i na stronie internetowej parafii.

Zapraszamy na charytatywny koncert dzieci z Przedszkola przy ul. Bokserskiej, który odbędzie się w Domu Kultury Kadr – ul Gotarda w środę – 11 stycznia o godz. 15.00. Biletem wstępu jest artykuł spożywczy dla podopiecznych Banku Żywności.

Nabożeństwo fatimskie w piątek – 13 stycznia po Eucharystii o godz. 19.00.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej rozprowadza dzisiaj pod chórem, jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca, cegiełki na ławki do naszego kościoła. Na zakup brakującego rzędu jedenastu ławek, po prawej stronie kościoła, potrzeba 35.400 zł. Dotychczas, ze sprzedaży cegiełek, zebrano na ten cel 26.770 zł. Brakuje więc jeszcze 8.630 zł. Dziękujemy wszystkim wspierającym dzieło zakupu ławek.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na to nabożeństwo.

Zapraszamy na jasełka przygotowaną przez dzieci ze Szkoły Podstawowej przy ul. Bokserskiej w przyszłą niedzielę – 15 stycznia o godz. 12.00 w sali dolnego kościoła.

Przypominamy, że przynależność do parafii wiąże się z miejscem naszego zamieszkania. Dlatego każdy, kto zamieszkał na terenie naszej parafii i nie został wpisany do ewidencji parafialnej w czasie wizyty duszpasterskiej kapłana, powinien osobiście zgłosić się do kancelarii parafialnej i zapisać się na listę parafian. Przypominamy o tym, ponieważ przychodzą do kancelarii parafialnej osoby, które potrzebują zaświadczenia, że są katolikami, a nie ma ich w spisie parafian.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Opłatę za gazety składamy do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii. W ostatnim tygodniu ofiarę złożyły 3 rodziny. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

PLANOWANA WIZYTA DUSZPASTERSKA – 2017 r.

16 I, poniedziałek – Bełdan 5, Orzycka 6 i 8 oraz Wydmińska 4

17 I, wtorek – Orzycka 4 i 4 A

18 I, środa – Bełdan 1, 3, 4 i 9

19 I, czwartek – Bokserska 36, Modzelewskiego 26, Orzycka 1, Narocz – domki
Rzymowskiego 20, Smyczkowa 12 i 24, Szturmowa 9 i 15

20 I, piątek – Obrzeżna 7 A, Postępu 10 i Wynalazek 2 A

21 I, sobota – Wynalazek 2 i Kłobucka 8 A

23 I, poniedziałek – Cybernetyki 3, 3A, 3B, 3C i Obrzeżna 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F

24 I, wtorek – Obrzeżna 3 oraz Obrzeżna 1D

25 I, środa – Obrzeżna 1B i 1C

26 I, czwartek – Cybernetyki 7C, 7D, 7E i 7F

27 I, piątek – Obrzeżna 1 i 1A

28 I, sobota – Kłobucka 8 i Złoty Potok 1 oraz Rzymowskiego 37

30 I, poniedziałek – termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

31 I, wtorek – termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

1 II, środa – termin dodatkowy – zgłoszone rodziny

5 II, niedziela – podsumowanie wizyty duszpasterskiej na każdej Eucharystii