Trzynasta Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.

Trzynasta Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.

Przypominamy, że w okresie wakacji, od poniedziałku – 27 czerwca do końca sierpnia, nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie będą sprawowane według stałego porządku. Kaplica adoracyjna w okresie wakacji otwarta będzie jak dotychczas codziennie w godz. 9.00 ? 22.00. Kancelaria parafialna od 27 czerwca do końca sierpnia, czynna będzie tylko w godzinach południowych: w poniedziałki ? 19.30 – 20.30 oraz od wtorku do piątku w godzinach ? 17.00 – 18.30.

Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła obchodzimy w środę – 29 czerwca. Eucharystie tego dnia o godz. 7.00 i 19.00. Jest to dzień imienin ks. Piotra, którego polecamy modlitwie parafian.

Spowiedź pierwszopiątkowa w najbliższy piątek – 1 lipca od godz.18.00.

Po majowo – czerwcowej przerwie wznawiamy nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Nabożeństwa te odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się szczególnie za naszą Ojczyznę, przyzywając wstawiennictwa świętych rodaków.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 2 lipca po Eucharystii o g. 19.00.

Miesięczne zebranie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 3 lipca o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych do naszej parafialnej wspólnoty różańcowej.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.