10 Niedziela zwykła – 10 czerwca 2018 r.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie w czerwcu o godz. 18.30.

Liturgiczne wspomnienie Bł. Ewy Noiszewskiej, której relikwie są w naszej świątyni przy bocznym ołtarzu Św. Maksymiliana, obchodzimy we wtorek ? 12 czerwca, Św. Antoniego z Padwy, którego relikwie są przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego, obchodzimy w środę ? 13 czerwca a Św. Brata Alberta, którego relikwie są także przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego, obchodzimy w przyszłą niedzielę – 17 czerwca. W tych dniach po każdej Eucharystii, każda z tych relikwii będzie udostępniona do osobistego ucałowania.

Wszystkich wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas i podopiecznych Caritas zapraszamy na Eucharystię w ich intencji w środę ? 13 czerwca o godz. 19.00.

Nabożeństwo fatimskie w środę ? 13 czerwca po Eucharystii o godz. 19.00.

Otwarte dla wszystkich chętnych spotkanie grupy Misja Św. Faustyny, w piątek – 15 czerwca, po Eucharystii o godz. 19.00 w sali na pierwszym piętrze plebanii.

Zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych w sobotę – 16 czerwca o godz. 11.00 w sali dolnego kościoła. Temat katechezy: ?Czy pojęcie ofiary jest jeszcze zrozumiałe??.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ostatnim tygodniu złożyła jedna rodzina oraz za ofiary na kaplicę adoracyjną, które złożyły dwie rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne ?Bóg zapłać?.

Rycerstwo Niepokalanej organizuje następujące pielgrzymki: do Gietrzwałdu ? 23 czerwca i do Częstochowy ? 8 lipca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.