Dwunasta Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2024 r.

Dwunasta Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2024 r.

Władza kościelna dokonała zmiany księdza wikariusza w naszej parafii. Po siedmiu latach posługi u nas, odchodzi Ks. Piotr Jędraszek, którego pożegnamy w niedzielę – 18 sierpnia na Eucharystii o godz. 12.30. Ks. Piotr przechodzi do Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Ursusie. Nowym wikariuszem naszej Parafii został mianowany Ks. Andrzej Wolski, który rozpocznie posługę kapłańską w naszej Parafii w Niedzielę 25 sierpnia.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej dziś
o godz. 20.00 na plebanii.

Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. w poniedziałek -24 czerwca o godz. 19.00. Po Mszy św.  nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie ciała i duszy.

W okresie wakacji, od poniedziałku – 1 lipca do końca sierpnia, nie będzie Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz Eucharystii w dni powszednie o godz. 10.00. Pozostałe Eucharystie będą sprawowane według stałego porządku. Kaplica adoracyjna w okresie wakacji otwarta będzie jak dotychczas codziennie w godz. 9.00 – 22.00. Kancelaria parafialna od 1 lipca do końca sierpnia, czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych: w poniedziałki – 19.30 – 20.30 oraz od wtorku do  piątku  w  godzinach – 17.00 – 18.30.

Miesięczne wizyty z Komunią św.  u  chorych  w  sobotę – 29 czerwca od godz.9:00.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.