16 Niedziela Zwykła – 19 lipca 2020 r.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Eucharystii niedzielnych o godz. 17.30 oraz w dni powszednie o godz. 10.00 a kancelaria parafialna czynna jest tylko w godzinach popołudniowych.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół ?Caritas?. Stała puszka Parafialnego Zespołu ?Caritas?, na ofiary dla ubogich, ustawiona jest przy bocznym ołtarzu Św. Antoniego.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę ? 25 lipca o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Obrzęd błogosławienia pojazdów, z racji obchodzonego w tym tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa, odbędzie się w przyszłą niedzielę – 26 lipca, po każdej Eucharystii. Samochody i inne pojazdy prosimy ustawiać na placu przykościelnym od strony cukierni.