Schola dziecięca i młodzieżowa

SCHOLA DZIECIĘCA

?Śpiewać pięknie Bogu, to znaczy śpiewać z radością. Co znaczy śpiewać z radością? Znaczy to, aby rozumieć, że nie można  słowami tego, co śpiewa się sercem?.

(św. Augustyn)

Śpiewamy najpiękniej jak potrafimy. Jest to nasza wspólna pasja i dar Boga, dlatego chcemy się nim dzielić z innymi i wysławiać Pana. Próby scholi odbywają się w niedziele o godz. 9.30 w sali nr 2 przy kancelarii parafialnej. Owocem naszych prób jest śpiew na niedzielnej Mszy świętej o godzinie 11.00. W okresie bożonarodzeniowym wraz z ministrantami i bielankami wystawiamy jasełka a w czasie wakacji wyjeżdżamy wspólnie na rekolekcje.

Duszpasterzem scholi dziecięcej jest ks. Tomasz Chruścik
Prowadzenie scholi: Anna Michalska

Spotkania formacyjne dzieci ze scholi od 4 klasy – soboty godz. 10.00 w sali nr 2 obok kancelarii
Próby – niedziela godz. 9.30 w sali nr 2 obok kancelarii

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci poniżej 13 lat do współtworzenia scholi dziecięcej, wystarczy tylko przyjść na próbę lub na spotkanie.

129785021397_2SCHOLA MŁODZIEŻOWA
Schola młodzieżowa zaś śpiewa na Mszy Św. niedzielnej o godz. 19.00, a próby jej odbywają się w niedziele o godz. 17.30 w sali nr 2 . Scholą młodzieżową opiekuje się ks. Krystian Grzyb