Czwarta Niedziela Wielkanocy – 7 maja 2017 r.

Procesja  eucharystyczna  z  nabożeństwem  majowym  dzisiaj  o  godz. 18.30.

Poniedziałkowe  wypominki  za  zmarłych  w maju  odbywają  się  o godz. 18.00.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem codziennie w maju o godz. 18.30 w kościele, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.00.

Przypominamy, że możemy przyjąć na jeden dzień w swoim domu, relikwie Świętego Antoniego. Zapisy na maj przyjmujemy w zakrystii. Uroczystość umieszczenia na stałe  w  naszym  kościele  tych  relikwii  odbędzie  się – 30 maja  o  godz. 19.00.

Nabożeństwo fatimskie w sobotę – 13 maja po Eucharystii o godz. 19.00. W tym roku obchodzimy jubileusz stulecia objawień fatimskich, tym bardziej zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych comiesięcznych nabożeństwach ku czci Matki Bożej. Zachęcamy także do fundacji stacji różańcowych w Maryjnym Ogrodzie Różańcowym który powstanie przy grocie Maryjnej, jako wotum na stulecie objawień fatimskich.

Uroczystości pierwszokomunijne w naszej parafii odbędą się w niedzielę 14 i 21 maja na Eucharystii o godz. 9.30. Osoby niezwiązane bezpośrednio z tymi uroczystościami prosimy o korzystanie z innych Eucharystii niedzielnych niż godz. 9.30, przez najbliższe  dwie  niedziele.

W następną niedzielę ? 14 maja przypada dzień imienin Ks. Macieja, w intencji  którego  Msza św.  sprawowana  będzie  w  sobotę ? 13 maja  o  godz. 10.00.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami.  Należność  za  gazety  prosimy  składać  do puszki,  która się tam  znajduje.

Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę 20 maja ?zapisy w zakrystii