Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła – 25 września 2016 r.

Zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej dzisiaj – 25 września o godz. 20.00

Zapraszamy na nowennę przed wspomnieniem Św. Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia, która odbywała się będzie przez dziewięć dni, od poniedziałku – 26 września o godz. 15.00, przed obrazem Jezusa Miłosiernego w kościele.

Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast całego świata, odbywać się będzie w środę – 28 września. Także nasza parafia włączy się w to dzieło. Misja Św. Faustyny zaprasza 28 września o godz. 15.00 na następujące skrzyżowania: Rzymowskiego i Gotarda, Rzymowskiego i Al. Wilanowska oraz Al. Lotników i Modzelewskiego, gdzie będzie prowadzona modlitwa do Bożego Miłosierdzia.

Młodzież ze szkół średnich na przygotowanie do bierzmowania przyjmować będziemy jeszcze w tym tygodniu w kancelarii parafialnej. Zgłaszający się do bierzmowania przychodzą z rodzicami oraz indeksami nauki religii.

Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek – 27 września o godz. 19.45 w sali na pierwszym piętrze plebani. Na spotkanie zapraszamy także nowych chętnych do działalności w Akcji Katolickiej.

Wszystkich chorych na ciele i duszy zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która sprawowana będzie w środę – 28 września o godz. 19.00.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy, w sobotę – 1 października o godz. 9.00. Zapraszamy do wspólnego wynagradzania za grzechy.

Nabożeństwa różańcowe przed Najświętszym Sakramentem przez cały październik codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy także w dni powszednie października na wspólną modlitwę różańcową przed grotą maryjną po Eucharystii o godz. 10.00.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 1 października o godz. 19.00. Modlitwa imienna za tych zmarłych o godz. 18.00, przed nabożeństwem różańcowym.

Zapraszamy do udziału w Nowennie do Św. Maksymiliana, która odbywać się będzie od 1 do 9 października po Eucharystii o godz. 19.00. Nowenna poprzedza Uroczystość Odpustu Parafialnego, który obchodzimy corocznie 10 października.

Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 2 października o godz. 16.30.
Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę – 2 października o godz. 18.30.

Rezerwację intencji mszalnych na pierwsze półrocze przyszłego roku przyjmować będziemy od 3 października w kancelarii parafialnej, w godzinach jej otwarcia.

Koło Przyjaciół Radia Maryja przyjmuje dzisiaj, przy głównym wyjściu z kościoła, wpłaty ofiar na Radio Maryja i rozdaje ulotki informacyjne o Radiu Maryja.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na nowe organy, które w ostatnim tygodniu złożyły 2 rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.