Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła – 4 września 2016 r.

Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30. Procesja eucharystyczna dzisiaj o godz. 18.30.

Z racji obchodzonego Roku Miłosierdzia, zapraszamy na codzienną modlitwę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, przed obrazem Jezusa Miłosiernego w kościele.

Możemy w swoim domu przyjąć relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W październiku umieszczone zostaną na stałe przy ołtarzu św. Maksymiliana. Zapisy na przyjęcie relikwii przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Spotkanie Parafialnej Grupy Rycerstwa Niepokalanej w poniedziałek – 5 września o godz. 17.30 w sali przy kancelarii parafialnej. Zapraszamy na to spotkanie także nowe osoby, które chcą włączyć się w działalność Rycerstwa Niepokalanej.

Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwę w intencjach: Ojca Świętego, Ojczyzny i Radia Maryja, we wtorek – 6 września o godz. 18.30. Po Mszy św. spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w sali na pierwszym piętrze plebanii.

Zapraszamy do wspólnego śpiewu Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 7 września, po Eucharystii o godz. 19.00.

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny obchodzimy w czwartek – 8 września. Eucharystie w tym dniu o godzinach: 7.00, 10.00 i 19.00. Zapraszamy.

Spotkanie młodzieży, która przygotowywała się przed wakacjami do bierzmowania, wraz z rodzicami, w czwartek – 8 września o godz. 17.30 w sali dolnego kościoła.

Młodzież spotykającą się przed wakacjami w grupie młodzieżowej, zapraszamy na spotkanie w czwartek – 8 września o godz. 19.30 do sali przy kancelarii parafialnej. Na spotkanie zapraszamy także wszystkich młodych parafian, którzy chcą tworzyć przy parafii grupę młodzieżową.

Przyjmujemy kandydatów do ministrantów, bielanek oraz scholii dziecięcej. Spotkanie informacyjne dla chętnych dzieci wraz z ich rodzicami odbędzie się za dwa tygodnie – w niedzielę – 18 września o godz. 12.00 w sali przy kancelarii parafialnej.

Zebranie rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym będą przygotowywały się do I Komunii św. odbędzie się za dwa tygodnie – w niedzielę – 18 września o godz. 18.15 w kościele. Zostanie omówiony całoroczny program przygotowania do I Komunii.

Nowy cykl konferencji przedmałżeńskich dla narzeczonych, rozpocznie się w czwartek – 15 września o godz. 20.00 w sali dolnego kościoła.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne w Warszawie.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze w parafii, które w ostatnim tygodniu złożyły 2 rodziny. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.