Dziesiąta Niedziela  Zwykła –  9 czerwca 2024r.

Dziesiąta Niedziela  Zwykła –  9 czerwca 2024 r.

Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem codziennie w  czerwcu  o  godz. 18.30.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, wyjątkowo w dugą niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół „Caritas”, który rozdaje także biuletyn o działalności charytatywnej w naszej parafii. Stała puszka Parafialnego Zespołu „Caritas”, na ofiary dla ubogich, ustawiona  jest  przy  bocznym  ołtarzu  Św. Antoniego.

Poniedziałkowa modlitwa wypominkowa za zmarłych w czerwcu o godz. 18.00.

Liturgiczne wspomnienie Bł. Ewy Noiszewskiej obchodzimy w środę – 12 czerwca, Św. Antoniego w czwartek – 13 czerwca. W tych dniach, każda z relikwii tych świętych, wystawiona będzie do publicznej czci na ołtarzu głównym.

Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo fatimskie, które sprawowane będzie
w czwartek – 13 czerwca po Eucharystii o godz. 19.00.

Zachęcamy do udziału w corocznym Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 16 czerwca.  Marsz wyruszy o godz. 12.00 z placu Trzech Krzyży
i przejdzie w kierunku Belwederu.

W przyszłą niedzielę kazania w naszej parafii wygłosi Ks. Profesor Waldemar Cisło. Jest On odpowiedzialny za kościelną misję „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.