Szósta Niedziela Wielkanocy – 5 maja 2024 r.

Szósta Niedziela Wielkanocy – 5 maja 2024 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła  a  Nabożeństwo majowe i procesją  eucharystyczną  o  godz. 18.30.

Przypominamy, że trwa nawiedzenie relikwii rodziny Ulmów w naszej Archidiecezji. W dniu dzisiejszym do godz. 15:00 relikwie znajdują się w Świątyni Opatrzności Bożej, a następnie zostaną przewiezione do parafii Błogosławionego Władysława z Gielniowa na Ursynowie.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem w kościele, codziennie o godz. 18.30, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.00 oraz przy kapliczce na terenie wyścigów konnych codziennie o godz.19.00.

Poniedziałkowe wypominki za zmarłych w maju odbywają się o godz. 18.00.

Uroczystości pierwszokomunijne w naszej parafii odbędą się w niedzielę – 12 i 19 maja o godz. 9:30, a rocznicy Komunii Świętej w niedzielę – 26 maja o godz. 9:30.

Śpiew Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 8 maja o godz. 19.30 w kościele.

Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy od najbliższego piątku – 10 maja. Codziennie przez dziewięć dni, po Eucharystii o godz. 19.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy do Ducha Świętego.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.