Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu – 18 luty 2024 r.

Porządek  nabożeństw  wielkopostnych:

– droga  krzyżowa –  w  każdy  piątek  o godzinach: 10.30,  18.00 – dla dzieci  i  19.45

– gorzkie  żale  –  w  każdą  niedzielę  o  godz. 18.30

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół „Caritas”, który rozdaje także biuletyn o prowadzonej działalności charytatywnej.

Zapraszamy dzieci w wieku od 10 lat do udziału w obozie rekolekcyjno-wypoczynkowym pod namiotami w Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Płaskim w terminie 1-12.07.2024 r. W obozie mogą wziąć udział także rodzice. Szczegóły u ks. Tomasza.

Zapraszamy do uczestnictwa w konwersatorium biblijnym w środę 21 lutego o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Wydrukowany program spotkań biblijnych znajduje się na stoliku za ławkami.

Rezerwację intencji mszalnych na drugie półrocze 2024 roku, tj. od lipca do grudnia, przyjmować będziemy od wtorku 5 marca, w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 24 lutego od godz. 9.00. Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 24 lutego o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Zebranie parafialnej rady duszpasterskiej w przyszłą Niedzielę o godz. 20:00 na plebanii.

Ofiary składane do puszek w przyszłą Niedzielę przeznaczone będą na pomoc materialną, dla prawie 2 tys. misjonarzy z Polski pracujących w 98  krajach świata.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.