Siedemnasta Niedziela Zwykła – 24 lipca 2016 r.

Obrzęd błogosławienia kierowców i pojazdów, z racji obchodzonego 25 lipca wspomnienia Św. Krzysztofa, odbywa się dzisiaj po każdej Eucharystii.

Koło Przyjaciół Radia Maryja przyjmuje dzisiaj, przy głównym wyjściu z kościoła, wpłaty ofiar na Radio Maryja i rozdaje ulotki informacyjne o Radiu Maryja.

Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele. Odbywają się one w soboty o godz. 18.30. W czasie nabożeństw modlimy się za naszą Ojczyznę i w intencjach osobistych, z którymi przychodzimy na to nabożeństwo.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za ofiarę na nowe organy, którą złożyła 1 rodzina. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy „Bóg zapłać”.

Zapisy na Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę, prowadzone będą w kościele akademickim Św. Anny przy ul. Krakowskie Przedmieście 68, od 2 do 4 sierpnia w godz. 9.00 – 19.30. Zapisy na Warszawską Pielgrzymkę Paulińską, prowadzone będą w kościele Ojców Paulinów przy ul. Długa 3 od 2 do 5 sierpnia w godz. 9.00 – 19.00.