Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 12 maja 2024 r

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 12 maja 2024 r.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem w kościele, codziennie o godz. 18.30, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.00 oraz przy kapliczce na terenie wyścigów konnych codziennie o godz.19.00.

Poniedziałkowe wypominki za zmarłych w maju odbywają się o godz. 18.00.

Nabożeństwo fatimskie w poniedziałek – 13 maja po Eucharystii o godz. 19.00.

Zapraszamy do uczestnictwa w Nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie po Eucharystii o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Ducha Świętego.

Otwarte dla wszystkich chętnych, spotkanie grupy Misja Św. Faustyny w środę – 15 maja, po Eucharystii o godz. 19.00 w sali na pierwszym piętrze plebanii. Na spotkanie zapraszamy także wszystkich, którym drogi jest kult Miłosierdzia Bożego.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym ostatnim w tym semestrze konwersatorium biblijnym w środę 15 maja o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. Nowy cykl konwersatorium rozpoczniemy psalmy od października.  

Uroczystość Św. Andrzeja Boboli – patrona Polski, obchodzimy w czwartek – 16 maja. Centralna uroczystość odbędzie się tego dnia w sanktuarium Św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej o godz.18.00. Tam znajdują się relikwie tego męczennika. Ojcowie Jezuici – kustosze sanktuarium Św. Andrzeja Boboli, zapraszają do udziału w tej uroczystości.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.