Trzecia Niedziela Wielkanocy ? 1 maja 2022 r.

Trzecia Niedziela Wielkanocy ? 1 maja 2022 r.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca dzisiaj – 1 maja o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła a procesja eucharystyczna dzisiaj o godz. 18.30.

Nabożeństwa majowe przed Najświętszym Sakramentem w kościele, codziennie o godz. 18.30, przed grotą maryjną w dni powszednie po Eucharystii o godz. 10.00, przy kapliczce w parku przed szkołą na Bokserskiej w niedziele i środy o godz. 20.00 oraz przy kapliczce na terenie wyścigów konnych codziennie o godz.19.00.

Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski obchodzimy we wtorek – 3 maja. Eucharystie w tym dniu: 7.00, 10.00 i 19.00. Jest to jednocześnie Święto Państwowe Konstytucji 3 Maja. Przypominamy o wywieszaniu flag państwowych w oknach mieszkań, co jest oznaką naszego patriotyzmu. Kancelaria parafialna we wtorek – 3 maja będzie nieczynna.

Poniedziałkowe wypominki za zmarłych w maju odbywają się o godz. 18.00.

Śpiew Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 4 maja o godz. 19.30 w kościele.

Pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek – 5 maja po Eucharystii wieczornej do godz. 21.00. Adorację prowadzi Akcja Katolicka.

Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek – 6 maja od godz. 9.30 i od godz.18.00.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 7 maja po Eucharystii godz. 19.00.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę – 8 maja, przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Warszawie.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w kwietniu złożyło czterdzieści rodzin na łączną sumę 10.760 zł. Wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii składamy serdeczne: ?Bóg zapłać?.