Trzecia Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2024

Trzecia Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2024 r.

Zapraszamy dziś na koncert kolędowy scholii młodzieżowej, który odbędzie się
o godz. 18:20 w kościele.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściu z kościoła przeprowadza Parafialny Zespół „Caritas”, który rozdaje także biuletyn o działalności charytatywnej w naszej parafii.

Wizyta  duszpasterska  w  tym  tygodniu:

22.I, poniedziałek –  Al. Lotników 20, Modzelewskiego 40

23.I, wtorek –  Pieńkowskiego 4  i  5, Smoluchowskiego 5  i  6

24.I, środa –  Al. Lotników 17 i 19; Orzycka 24 i 25; Wiartel 3 i 8

25.I, czwartek –  Tuchlińska 2,  4,  6

26.I, piątek –  Niegocińska 1  i  5

27.I, sobota –  Niegocińska  7  i  14

Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu, co pomoże wszystkim mieszkańcom danego bloku uzyskać informację o kolędzie.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 27 stycznia od godz. 9.00.  Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 27 stycznia o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Nabożeństwa do Świętych i Błogosławionych, których wizerunki są na witrażach w naszym kościele odbywają się w soboty o godz. 18.30. W czasie tych nabożeństw modlimy się szczególnie za Ojczyznę, przyzywając wstawiennictwa naszych Błogosławionych i Świętych  Rodaków.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki, która się tam znajduje lub ofiaromacie.