Czwarta Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024

Czwarta Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024 r.

Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie – Matki Bożej Gromnicznej, obchodzimy w piątek – 2 lutego. Eucharystie w tym dniu: 7.00, 10.00 i 19.00. Poświęcenie gromnic na początku każdej Eucharystii. Akcja Katolicka rozprowadza dzisiaj gromnice przy wyjściu z kościoła. Święto Matki Bożej Gromnicznej obchodzimy jako Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę 2 lutego przeznaczone będą na zakony klauzurowe. Na każdej Eucharystii będzie możliwość złożenia przyrzeczenia  Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do podjęcia tego dzieła, na rzecz ochrony  życia  dzieci  poczętych.

Spowiedź  pierwszopiątkowa  w  piątek – 2 lutego  od  godz. 9.30  i  od  godz.18.30.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi  w  sobotę – 3 lutego  po  Eucharystii  godz. 19.00.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 4 lutego o godz. 16.30  w  sali  dolnego  kościoła  a  procesja  eucharystyczna  o  godz. 18.30.

Wizyta  duszpasterska  w  tym  tygodniu:

29.I, poniedziałek – Bełdan 8,  9, 11;  Lotników13; Modzelewskiego 15 i 17

30.I, wtorek – Bełdan 1, 4; Modzelewskiego 24, 26; Narocz; 

       Smyczkowa 9, 11, 12, 17, 21;  Szturmowa 9  i  15

31.I, środa –  Bełdan 3,  5;  Orzycka 1,  4,  4A; Rzymowskiego 20

1.II, czwartek –  Orzycka 6  i  8;   Wydmińska 4

2.II, piątek –  Orzycka 10  i  12

3.II, sobota –  Śniardwy 1,  2,  4

Bardzo prosimy o odbieranie z zakrystii i wywieszenie na drzwiach klatki schodowej kartek zawiadamiających o wizycie duszpasterskiej w tym tygodniu, co pomoże wszystkim mieszkańcom danego bloku uzyskać informację o kolędzie.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w styczniu złożyło dziewiętnaście rodzin na łączną sumę 5600 zł. Wszystkim troszczącym się o materialne  potrzeby  parafii  składamy  serdeczne: „Bóg zapłać”.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność  za  gazety  prosimy  składać  do  puszki lub w ofiaromacie.