Trzecia Niedziela Zwykła ? 22 stycznia 2023r.

Trzecia Niedziela Zwykła ? 22 stycznia 2023 r.

Dziś zapraszamy na doroczny koncert kolęd w wykonaniu chóru parafialnego po Mszy św. o godz. 17:30.

Trwa wizyta duszpasterska. Odwiedzamy wszystkich, którzy wcześniej zaprosili kapłana do swojego mieszkania. Możemy to uczynić poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej parafii lub wypełnienie specjalnej karty zgłoszeniowej, która jest wyłożona na stoliku przy wyjściu. Tam także znajduje się wydrukowany program wizyty duszpasterskiej, który prosimy wywiesić na klatkach schodowych, aby informacja o wizycie duszpasterskiej dotarła do wszystkich mieszkańców naszej parafii. Prosimy o zgłoszenie wizyty duszpasterskiej z tygodniowym wyprzedzeniem, co ułatwi rozplanowanie wizyt kapłanów. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 17.00. Na stole prosimy przygotować: krzyż, świece, wodę święconą i kropidło. Jeżeli nie posiadamy w domu wody święconej, można ją pobrać po Mszach Świętych w zakrystii. Dodatkowa kolęda 28.30.31 stycznia. Zapisy na dodatkową wizytę przyjmujemy tylko w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Przypominamy, że przynależność do parafii wiąże się z miejscem zamieszkania a nie miejscem zameldowania. Dlatego każdy, kto zamieszkał na terenie naszej parafii i nie został wpisany do ewidencji parafialnej w czasie wizyty duszpasterskiej, powinien osobiście zgłosić się do kancelarii parafialnej, aby zapisać się na listę parafian.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 28 stycznia od godz. 9.00.  Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 28 stycznia o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej imienna modlitwa za tych zmarłych.

Parafia zatrudni osobę do pracy w naszym kościele. Zainteresowanych taką pracą, prosimy o osobiste zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Na stoliku znajdują się książki spośród których, szczególnie polecamy książkę Benedykt XVI ?Wiara i proroctwo?. Ceny znajdują się na odwrocie książki.