Trzydziesta Niedziela Zwykła ? 23 października 2022r.

Trzydziesta Niedziela Zwykła ? 23 października 2022r.

Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek 24 października o godz. 17 30 w sali na piętrze. Zapraszamy też osoby chętne do zaangażowania w działalność Akcji Katolickiej.

W naszej parafii powstają grupy skautingu katolickiego prowadzonego przez organizację „Wędrownicy”. Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na zbiórki wilczkowe, które odbywają się w soboty dwa razy w miesiącu. Zbiórki są okazją do ruchu na świeżym powietrzu, nauki samodzielności i poznawania Pana Boga w pięknie przyrody. Zapraszamy szczególnie rodziców, którzy będą chcieli włączyć się w prowadzenie zbiórek. Bliższych informacji udziela ks. Proboszcz w wyjściu z kościoła.

Nasza parafia współorganizuje rekolekcje dla rodzin w dniach od 18.02.2023 do 25.02.2023 w Ośrodku Rekolekcyjnym w Piwnicznej. W czasie rekolekcji zapewniamy program dla dzieci i młodzieży oraz czas dla rodziny, który możemy wykorzystać na narty. Bliższych informacji o wyjeździe udziela ks. Proboszcz.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach od 11 do 19 listopada 2022. To oferta last minute z bardzo dobrą ofertą cenową. Zapisy przyjmujemy jeszcze tylko w dzisiejszą Niedzielę. Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz.

Przyjmujemy na ? wypominki ? za zmarłych. Za poleconych na wypominki roczne, modlimy się w każdy poniedziałek przed nabożeństwem wieczornym. Za poleconych na Mszę roczną, odprawiamy Msze św. w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 19.00. Za poleconych na wypominki jednorazowe modlimy się 2 listopada po Mszy św. o godz. 10.00. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 29 października, od godz. 9.00. Możemy też prosić o przychodzenie w każdą Niedzielę nadzwyczajnego szafarza, który przysienie do domu chorego Komunię św. Nowe zgłoszenia do chorych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 29 października o godz. 19.00. Od 17.50 – przed nabożeństwem różańcowym – imienna modlitwa za tych zmarłych.

W sobotę, 29 października, podczas Mszy św. o godz. 19:00 Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy misjonarzy z zakonu Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy rozprowadzać będą, jak co roku, kalendarze misyjne.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

W związku z pracami izolacyjnymi wokół schodów prosimy o ostrożne wychodzenie.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami.