Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła – 19 listopada 2023 r.

Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła – 19 listopada 2023 r.

Dziś zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 20.00  na plebani.

Zapraszamy do uczestnictwa w konwersatorium biblijnym w środę – 22 listopada o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła, które poprowadzi Ojciec Profesor Jerzy Seremak.

Miesięczna zbiórka ofiar na prowadzoną w naszej parafii działalność charytatywną odbywa się dzisiaj, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca. Zbiórkę przy wyjściach z kościoła przeprowadza Zespół „Caritas”, który rozdaje także biuletyn o działalności  charytatywnej prowadzonej w naszej parafii.

Ogólnodiecezjalne spotkanie młodzieży odbędzie się w sobotę – 25 listopada w świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie. Młodzież naszej parafii zbiera się przy kościele w sobotę – 18 listopada o godz. 9.00 i wspólnie z Ks. Krystianem uda się na to spotkanie. Zapraszamy młodzież do udziału w tej uroczystości.

Miesięczne wizyty z Komunią św. u chorych w sobotę – 25 listopada  od  godz. 9.00.  Nowe  zgłoszenia  do  chorych  przyjmujemy  w  zakrystii  i  kancelarii.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 25 listopada o godz. 19.00. Pół godziny  wcześniej  imienna  modlitwa  za  tych  zmarłych.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na utrzymanie  Wyższego  Metropolitalnego  Seminarium  Duchownego  w  Warszawie.

Młodzieżowa schola „Zjednoczeni w Duchu Świętym” oraz Odnowa w Duchu Świętym serdecznie zapraszają na wieczór uwielbienia, który odbędzie się w przyszłą niedzielę – 26 listopada,  w Uroczystość Chrystusa Króla, o  godz.20.00.

Zebranie Parafialnej Rady Ekonomicznej za tydzień 26 listopada o godz. 20.00 na plebani.

Wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy od poniedziałku 4 grudnia. Odwiedzać będziemy wszystkich parafian pukając do wszystkich mieszkańców. Wydrukowany program wizyty duszpasterskiej na grudzień znajduje się na stoliku przy wyjściu.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub ofiaromatu.