Uroczystość Trójcy Przenajświętszej  –  26 maja 2024 r.

Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. w poniedziałek -27 maja o godz. 19.00. Po Mszy św.  nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie ciała i duszy.

Poniedziałkowe wypominki za zmarłych w czerwcu odbywają się o godz. 18.00.

Liturgiczne wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, której relikwie są w naszej świątyni obchodzimy w środę – 29 maja. W tym dniu relikwie wystawione będą do publicznej czci na ołtarzu głównym.

Dwudziestą piątą rocznicę konsekracji naszego kościoła obchodzimy 30 maja. Główna uroczystość z procesją Bożego Ciała, odbędzie się tego dnia o godz. 11.00 pod przewodnictwem Księdza Prałata Andrea Francia (czyt. Franczia) – Radcy Prawnego Nuncjatury Apostolskiej w Paryżu. Rocznica konsekracji kościoła i odpust parafialny to dwa najważniejsze święta każdej parafii, które my obchodzimy corocznie 30 maja i 10 października. W tym roku  przypada jednocześnie w Uroczystość Bożego Ciała. Eucharystie w tym dniu o godzinach:  8.00,  9.30,  11.00,  i  19.00. Procesja  Bożego Ciała po Eucharystii o godz. 11.00. Jest ona publicznym wyznaniem naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Od soboty – 1 czerwca, rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego, które odprawiane będą przed Najświętszym Sakramentem  codziennie  w  czerwcu  o  godz. 18.30.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 1 czerwca, po Eucharystii o godz. 19.00.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 2 czerwca o godz. 16.30  w  sali  dolnego  kościoła. Procesja eucharystyczna w przyszłą niedzielę o godz. 18.30.

W niedzielę 2.06 po Mszy św. o godz. 19.00 Odnowa w Duchu Świętym i Parafialna Schola Młodzieżowa zapraszają na wieczór uwielbienia ze św. Janem Pawłem II.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w maju złożyło 17 rodzin na łączną sumę 4500 zł. Dziękujemy wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii. „Bóg zapłać”.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stoliku za ławkami. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.